Radio EPOK

DJ Maceo

Moderuji pořad Grundfunk a kromě toho se starám o zvuk a vše, co s ním souvisí.

Biography

DJ Maceo se věnuje Djingu od roku 1996, v jeho setech nechybí klasické funkové a soulové rytmy, boogie, disco, old school hip hop nebo acid jazz. Nejdůležitější je ale všemocný groove, který tohoto moderátora, DJe a všestranného hudebního nadšence zaručeně obklopuje. Potkáte ho nárazově v klubech po celé republice, zahrál si po boku například takových jmen jako Incognito, The Brand New Heavies, Monkey Business, nebo jako tour DJ legendárních J.A.R.

V březnu roku 2001 začal šířit funk a soul po vlnách Radia Limonádový Joe, kde rozjel pořad Groove, který se přesunul začátkem roku 2002 na Evropu 2. Až do poloviny roku 2004 byl tak posluchačům komerční stanice úspěšně představován funk, soul, jazz, ale i house, nebo hiphop včetně rodící se české scény.

V roce 2005 se pořad přejmenoval na Grundfunk a byl vysílán z domácího studia na internetovém rádiu DFR (Disco Funk Radio). V roce 2006 rozjelo vysílání Radio Wave a Grundfunk se dostal opět v neděli večer do rozhlasového éteru s rozšířenou posádkou.

Ve vysílání byli hosty (mj. Fred Wesley, Jocelyn Brown, Groove Collective, T.M.Stevens, Dan Bárta, Larry Graham, Sheila E. a mnoho dalších). Ze studia si také živě zahráli například skupiny J.A.R.,Navigators, Madfinger, Top Dream Company, Lady Daisey & Batsauce, Oliver Lowe, Slynk, Skeme Richards a celá řada předních domácích i zahraničních skupin a DJs.

Radio Wave vysílá Grundfunk každou neděli od 22 hodin, každý týden se tak můžete těšit na svou pravidelnou dávku funku, soulu a groovu.

An Interview with DJ Maceo

Moje jméno:
Vladislav Duba.

Jsem ročník:
Ročník Husákových dětí.

Na Radiu Wave zastávám práci?
Čáry máry Funk.

Předtím jsem stihnul?
Makal jsem lopatou, hlavou , pájkou i mixákem. A občas jsem stihnul udělat i ostudu.

Nejraději poslouchám?
Cvrčky a cikády.

Mé nejoblíbenější filmy?
Seriál The Simpsons - jsou čím dál tím hustější.

Jestli čtu, tak většinou?
Noviny.

Když mám volný čas, tak ho trávím?
V posteli, za volantem nebo mixákem.

K jídlu a pití si nejraději dopřávám?
Pivo a svíčková.

Co bych chtěl sdělit světu?
Nebuďte na sebe zlí a funk is not death!!!

please don't sue me czechs